O firmie

Zakład Produkcji Kotłów "KOTŁOSTAL" Piotra i Katarzyny Śmigielskich z Pleszewa rozpoczął działalność już w 1989 roku. Na początku funkcjonowaliśmy jako niewielki zakład rzemieślniczy tworzący piece grzewcze. Zdobyta w tym czasie wiedza i praktyka, a także długoletnia tradycja w kontaktach z klientami i znajomość ich potrzeb pozwoliły stworzyć wytrzymałe, a jednocześnie komfortowe w użytkowaniu produkty grzewcze na ekogroszek, miał, pelet, a także wszystkopalne.

Dziś KOTŁOSTAL to dynamicznie rozwijający się producent kotłów CO, znany i ceniony na terenie całego kraju. Posiadamy nowoczesną strukturę zarządzania oraz wykwalifikowany personel. Poprzez szybki i dynamiczny rozwój zakład stał się liderem w branży. Jako producent pieców CO odznaczających się wysoką jakością i wydajnością, dysponujemy również rozbudowaną siecią handlową.

Nasze piece na ekogroszek, pelet czy miał zdobyły rynek ogólnopolski. Efekty naszej pracy prezentujemy na licznych wystawach oraz targach budowlanych w całej Polsce. Ich owocem są liczne zdobyte dyplomy, pochwały i wyróżnienia specjalne oraz puchary za solidność, dokładność i estetykę oferowanych wyrobów grzewczych. Nasze kotły CO na ekogroszek, miał i pelet zyskały uznanie zarówno klientów indywidualnych, jak i specjalistów w branży.

Sprawdź urządzenia od sprawdzonego producenta i ciesz się ciepłem przez wiele lat!